Sociálny projekt SHO: Svätý Mikuláš zavítal aj medzi deti v Hlohovci a Leopoldove

V sobotu 7. decembra rozdával svätý Mikuláš balíčky plné ovocia a sladkostí v Trnavskom kraji a aj v Nitrianskom kraji.

Tentokrát zavítal do Hlohovca, Leopoldova, ale aj do obce Alekšince v okrese Nitra. Navštívil aj Elišku v Leopoldove, ktorá sa veľmi potešila milej návšteve a aj tomu, že Mikuláš na ňu nezabudol.

Každý rok pripravujeme pre deti v našom sociálnom projekte mikulášske balíčky a výnimkou nie je ani tento rok. Spoločne s vami pripravujeme krásneho Mikuláša viac ako 50 deťom, ktorým pomáhame cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa.

Aj vďaka vašej podpore, priatelia, mohol tento rok svätý Mikuláš zavítať, vďaka nášmu projektu Staráme sa, aj do Košického, Banskobystrického, Nitrianskeho a Trnavského kraja.

———————–

Prečítajte si tiež: Svätý Mikuláš obdaroval deti ovocím a sladkosťami aj deti v okrese Trebišov

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds