Video. SHO: Koronavírus a Matovič útočia. Katarína Boková: Zachovajte pokoj. Zvládneme to

Verejný nepriateľ číslo 1 preveruje nielen naše zdravie, ale aj charakter. Preto, milí Slováci, nezabúdajme, že okrem rúška, šatky, šálu … sa nosí aj ohľaduplnosť, slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť a pochopenie. Buďme disciplinovaní, aby sme sa všetci spoločne mohli čo najskôr vrátiť do normálneho života.

————————–

Prečítajte si tiež: Bruselskí byrokrati členským štátom: Otvorte sa! SHO: Zbláznili ste sa? Alebo ste agenti koronavírusu?!

————————–

Pozrite si aj videokomentár Kataríny Bokovej k aktuálnej situácii:

Korona vírus útočí, Matovič kolabuje. Pellegrini krízovú situáciu zvláda dôstojne

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin reaguje na aktuálne dianie v súvislosti s koronavírusom.

Uverejnil používateľ SHO Slovensko Utorok 17. marca 2020

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds