SHO: Koniec fiktívnej pandémie na obzore? Jaroslava Samuelová konštatuje, že…

Milí priatelia tí, ktorí ste doteraz vydržali odolávať vládnemu, vakcinačnému, nátlakovému tímu, chcem vás v tom trochu povzbudiť. Už to vydržte! Veľa vecí nasvedčuje tomu, že už to dlho nepotrvá.

Zdá sa, že čas ospravedlňovania sa, sypania si popola na hlavu, čas výhovoriek, že my sme to nevedeli, vykonávali sme len rozkazy, tento čas sa pre niektorých neúprosne, pre niektorých vytúžene sa blíži. Nasvedčujú tomu viaceré okolnosti.

Keď som sa dozvedela o náleze nášho Ústavného súdu o protipandemických opatreniach covidových zločincov okolo Mikasa, posledný deň môjho pobytu na Slovensku, pred odchodom do práce, som si nález natešená vytlačila, nech ho mám so sebou, keby niečo. No veľmi rýchlo spľasla bublina mojej radosti, keď som zistila, že je to vlastne len nález – analýza a nie príkaz na zrušenie nezákonných opatrení.  

Týmto nálezom Ústavný súd SR si chce len nazbierať nejaké dobré body, aby sa mal čím pred národom brániť, keď príde na lámanie chleba. Mohol predsa vydať rozhodnutie na zastavenie účinnosti týchto opatrení na základe jeho nálezu. Alebo sa mýlim? Nie som právnik, ale myslím si, že LEN právna analýza, keď národ vymiera a padá do biedy, týchto protizákonných opatrení nestačí. Treba si uvedomiť, že fiktívna pandémia bude trvať dovtedy, kým si ju my sami budeme pestovať, kým si ju my sami budeme živiť rešpektovaním tých stupídnych, nezmyselných, neúčinných, protiprávnych, ale veľmi zdraviu škodlivých opatrení.

Je už verejným tajomstvom, že v niektorých krajinách pandémia ani nebola a v mnohých, kde bola už výrazne stráca na sile, dôkazom čoho sú aj výrazné uvoľnenia.

Jedným z nich je fakt a to je dôkaz z prvej ruky, že môj zamestnávateľ švajčiarsko-lichtenštajská agentúra nám – svojim zamestnancom rozposlala maily, v ktorých nám oznamuje, že nám bola zrušená povinnosť vypĺňať e-formulár pri vstupe do krajiny. Nám, ktorí pravidelne cestujeme do zahraničia za prácou. Táto povinnosť ostáva v platnosti len tým, ktorý cestujú lietadlom alebo diaľkovým autobusom. Nepochopiteľné, prečo robia rozdiel, ale ktoré nariadenie za posledné dva roky malo logický základ? Tak dúfajme, že budúce uvoľnenie sa bude týkať všetkých cestujúcich. Tiež už nemusíme absolvovať žiadne karantény.

Ďalšiu šancu, že sa zablýskalo na lepšie časy, priniesol Lubomír Volný bývalý český zákonodarca, keď povedal vo videu na svojom facebookovom profile, že dánski novinári sa v jednom z najčítanejších dánskych denníkov ospravedlnili spoluobčanom za to, že 2 roky slepo nasledovali vládny naratív, čím desili ľudí a tak sa vlastne aj spolupodieľali na úmrtí mnohých spoluobčanov.

Tak dúfajme, že táto tyrania už dostáva poriadne facky zo všetkých strán, ale napriek tomu nesmieme zaspať na vavrínoch, lebo malé bitky vyhrávame, ale vojna ešte nekončí. Stále majte na pamäti, že aj Uznesenie Rady Európy z 27. januára 2021, Rezolúcia 2361 je stále aktuálna a platná TU.

Tak sa držte a nepoddávajte sa, priatelia.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členkou predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Chystá sa k nám ďalší zahraničný reťazec!? Pavol Poprocký reaguje: Slovensko potrebuje…

————————

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds