SHO: Chystá sa k nám ďalší zahraničný reťazec!? Pavol Poprocký reaguje: Slovensko potrebuje…

Dostalo sa mi do uší a očí, že vraj na Slovensko mieri ďalší zahraničný reťazec, vraj z Ruska. Vraj má predávať extrémne lacné výrobky, ktoré si bude môcť dovoliť každý a má ponúkať tovar z Ruska, Pobaltia, Bieloruska… a jednou z jeho filozofií je vraj i podpora miestnych prvovýrobcov, pestovateľov, chovateľov a tak ďalej… (toho sme sa tu už napočúvali).

Niektorým Slovákom je to jedno, iní už majú svoje plechové búdy, kde hlavne u Nemcov nechávajú svoje ťažko zarobené eurá a podľa toho, čo som nielen vo svete virtuálnom postrehol, niektorí Slováci idú z kože vyskočiť od radosti, pretože ide o ruský reťazec, ktorý vraj zatiaľ iba plánuje vstúpiť na slovenský trh.

Úprimne, niekedy ani nestíham spracovávať, koľko malosti, národnej hanby a zakríknutia je zakorenenej v mnohých našich spoluobčanoch. Nielenže sú ochotní vo veľkom míňať svoje peniaze u zahraničníkoch, kým naši zeleninári, pestovatelia, chovatelia… melú z posledného, ale ešte sú ochotní obhajovať ich, a to aj napriek tomu, že im v mnohých prípadoch predávajú odpad, ktorý v ich materských štátoch ľudia nechcú ani len vidieť, nieto ešte za to utrácať alebo to jesť.

Nuž, možno to raz títo „Slováci“ pochopia, že podporovať cudzincov, vzápätí zatracovať a ignorovať našich ľudí práce, je na nielen ich škodu, ale celej slovenskej spoločnosti. Prečo?

Pretože nielenže je slovenský trh zaplavovaný odpadom (ktorého konzumácia sa odráža na zdraví jeho konzumentov), naši ľudia práce každý deň zvažujú, že so svojím poctivým podnikaním skončia a o zamestnanie prídu ďalší ľudia, ale na škodu je aj to, že MILIARDY eur, ktoré sa mohli točiť v NAŠOM štáte slovenskom, sa potichúčky prelievajú do štátov CUDZÍCH. A je jedno, či ide o štát nemecký alebo štát ruský, alebo indický. Stále ide o zahraničie, kde sa Slovensko a jeho občania nenachádzajú.

A čo dlhodobo navrhuje Slovenské Hnutie Obrody? Na začiatok, aby sme nakopli našu potravinovú sebestačnosť, vytvoriť sieť štátnych slovenských obchodov, ktoré budú vykupovať a predávať tovar a produkty vyprodukované na Slovensku.

Jednoduché, prospešné a osvedčené… a riešenie, ktoré svedčí iba hrdému štátu, ktorého občania chápu a vo svojich každodenných životoch v maximálnej možnej miere uplatňujú zdravý lokálpatriotizmus a hospodárske vlastenectvo.

Aj také niečo vám vo svojich myšlienkach ponúkalo, ponúka a bude ponúkať vaše Slovenské Hnutie Obrody. Už to len zrealizovať. Čo poviete?

Pozrite si ďalšie naše myšlienky, ktoré sme zapracovali do nášho volebného programu TU.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec k bedákaniu liberálov o tom, že Slovensko musí zostať súčasťou západného sveta

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds