SHO: Majetky mega zlodejov zo štandardných politických strán zhabeme a použijeme pre ľudí

Nahrávky a videá, ktoré v poslednej dobe prenikajú na verejnosť (vždy cez tie isté liberálne médiá) museli nahnevať každého. Mimochodom, o existencii týchto materiálov vedela SIS, ale aj najväčší opoziční krikľúni ako napríklad Matovič, už viac ako pol roka.

Zatiaľ, čo obyčajní Slováci pracujú, platia dane, splácajú hypotéky a riešia často existenčné problémy, štandardní politici včera pokojne na Ministerstve vnútra SR odovzdávali kandidačné listiny pre budúcoročné parlamentné voľby. A myslím, že tu je dôvod prečo sa verejnosť postupne dozvedá o mega krádežiach politikov a oligarchov. Jednu systémovú mafiu sa chystá vymeniť druhá mafia s prívlastkom liberálna. Taký opozičný líder ako Kiska, je toho jasným dôkazom.

————————

Prečítajte si tiež: Povinné odvody Slovákov musia končiť v našom zdravotníctve. Nie vo vreckách oligarchov

————————

Slováci si musia uvedomiť jedno. Neexistuje rozdiel medzi koalíciou a opozíciou. Všetko je len divadlo. V skutočnosti sú to dve záujmové skupiny, ktoré medzi sebou súperia o neobmedzený prístup k verejným financiám. Nikdy sa nič nevyšetrí, ak si nepovieme dosť a nezačneme premýšľať a voliť si zodpovedne svoju budúcnosť.

Som rád, že som podpredsedom hnutia, ktoré je skutočnou alternatívou pre Slovensko. Slovenské Hnutie Obrody je hnutím obyčajných, odhodlaných ľudí, ktorí sa už nechcú len nečinne prizerať ako sa rozkrádajú verejné financie, nefunguje súdnictvo, školstvo ani zdravotníctvo.

Slovenské Hnutie Obrody vzniklo z lásky a odhodlania vlastencov, ktorí nepoľavia a urobia všetko pre to, aby už nikto nemohol beztrestne rozkrádať verejné financie. A tých čo tak do teraz robili postavíme pred súd, majetky zhabeme a použijeme pre mladé rodiny a dôchodcov. A Prečo som presvedčený, že práve nám sa to podarí? Pretože nás nikto nedotuje, nikomu nie sme nič dlžní a čo sme doteraz vybudovali, bolo všetko vlastnými rukami a úsilím. Takže na nás nemá nikto vplyv. Máme to najcennejšie čo politik môže mať. A to je čisté svedomie a odvahu pustiť sa do boja s oligarchami.

Sme Slovenské Hnutie Obrody a sme tu pre vás, priatelia.

Autor: Štefan Polačik

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: Čo sa stane ak moc v našom štáte prevezmú liberáli? SHO: Budíček, Slováci

————————

Slovenské Hnutie Obrody vzniklo z lásky a odhodlania vlastencov, ktorí nepoľavia a urobia všetko pre to, aby už nikto nemohol beztrestne rozkrádať verejné financie. A tých čo tak do teraz robili postavíme pred súd, majetky zhabeme a použijeme pre mladé rodiny a dôchodcov.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds