Švec k odovzdaniu kandidátnej listiny: Nemýľte si nás s akože vlastencami. My nie sme na predaj

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody včera na ministerstve vnútra odovzdalo kandidátnu listinu do parlamentných volieb 2020.

Počas odovzdávania kandidátnej listiny nenastali žiadne komplikácie a naše hnutie zaplatilo aj zákonom stanovenú volebnú kauciu vo výške 17-tisíc eur.

K odovzdaniu našej kandidátnej listiny zaujal stanovisko Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody:

Vraveli nám, že aby sme nezbierali podpisy na registráciu hnutia, že ich nevyzbierame. A my sme ich vyzbierali. Vraveli nám, že aj keď máme podpisy vyzbierané, že aj tak nás nezaregistrujú. A zaregistrovali nás ako politické hnutie. Vraveli nám, že aj keď máme politické hnutie, že nedáme dokopy 17-tisíc eur na volebnú kauciu. A dali sme ich dokopy a kauciu zaplatili. A dnes nám hovoria, že aj keď sme kauciu zaplatili, nebudeme úspešní. Budeme úspešní, kamaráti. A viete prečo? Pretože, keď sme začali zbierať podpisy, chceli sme ich vyzbierať. Tak sa aj stalo. Keď sme ich mali, chceli sme, aby bolo naše hnutie zaregistrované. Tak sa aj stalo. Keď sme museli zaplatiť volebnú kauciu, chceli sme ju zaplatiť. Tak sa aj stalo. A dnes chceme, aby bolo naše politické hnutie úspešné. A ono bude úspešné. Sila nášho hnutia nie je v tisíckach členov, sila nášho hnutia je vo vnútornom presvedčení a odhodlaní. Tvoríme tím zodpovedných a lojálnych ľudí. A ja som hrdý na to, že som súčasťou SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: SHO pôjde do volieb samostatne. Kandidátnu listinu predstavíme 9. decembra

————————-

Slovenské knieža Pribina. SHO: Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds