SHO: Pavol Poprocký v Slobodnom vysielači. Aj o školstve v národnostne zmiešaných oblastiach

Dámy a páni. V pondelok  18. mája v čase od 15:30 hod. do 17:30 hod sa v rádiu Slobodný vysielač uskutoční diskusia na tému Vlastenectvo a národná identita. Dišputu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Diskutovať budú Bc. Pavol Poprocký, regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj a Mgr. Margaréta Vyšná z Matice slovenskej. Popri verejne známych faktoch, odznejú aj tie z každodenného života v južných regiónoch našej domoviny.

Je načase otvoriť aj túto tému, aby sme znovu neprišli o náš slovenský juh, presne tak, ako v novembri 1938. Pretože nepriatelia slovenskej štátnosti a slobody nespia ani počas korony. Musíme byť a aj sme ostražití.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Róbert Švec naložil Kollárovi, Krajniakovi, Pčolinskému a ďalším podvodníkom

————————

Zľava v štúdiu rádia Slobodný vysielač. V bielej mikine: Pavol Poprocký, Katarína Boková a Róbert Švec. V pozadí vpravo Pavol Skýpala.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds