Video. Matovičov poskok a politický pendler: V našom boji musíme prekročiť aj hranicu slušnosti

Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo upozorňuje na skutočnosť, že voľbou akože menšieho zla si väčšina Slovákov zvolila zlo väčšie, ktoré sa neštíti, pri dosahovaní svojich cieľov, používať aj neslušné ťahy, aj keď o sebe tak rado a často vyhlasuje, že reprezentuje slušnú časť Slovenska.

Najnovšie to potvrdil chronický prezliekač spoločenských a politických kabátov (pendler) a treťotriedny herec Milan Kňažko, ktorý vyhlásil: „Na hrubú dieru hrubá záplata. Ja som pochopil už v novembri, že nemôžete nežnosťou poraziť gaunerov, lebo sa vám vysmejú do tváre. Ak chcete proti tomu niečo urobiť, tak do istej miery musíte prekročiť istú hranicu slušnej komunikácie,“ konštatuje Milan Kňažko o vyjadrovaní sa premiéra Igora Matoviča.

Na slová Milana Kňažka reagoval Róbert Švec: V poriadku. Rozumieme. Takže podľa mentálnej výbavy akože ľudí, ktorí sa sami stavajú do pozície tej slušnej časti Slovenska, je v poriadku, ak v zápase o slušnosť použijú aj neslušné ťahy, ale pravdaže, iba vtedy, ak vyhovujú im. V mene boja za liberálnu demokraciu. Dobre vedieť. Len aby sa akože slušní ľudia jedného dňa nečudovali a nenariekali, keď ich karma dobehne. A ona ich dobehne. A my jej v tom aktívne pomôžeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Mafiáni od Kollára opäť v akcii: Nie sme ako smeráci. SHO: To nie. Ste ešte horší

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds