SHO: Pomocnú ruku podávame pravidelne aj v Trebišove a Hlohovci. Na nás sa môžete spoľahnúť

V utorok 14. júla sme podali pomocnú ruku malému Sebastiánovi a jeho starkej pri Trebišove. Sebastiánova mama Lucia momentálne rieši neodkladné starosti spojené s jej zdravím, čo tiež obnáša nemalé výdavky, a aj preto pri nich stojíme, aby túto nepríjemnú situáciu zvládli ľahšie. A veru, malý Sebestián sa našej návšteve potešil.

A tento týždeň sme pomáhali aj na západe našej vlasti. Tajomník nášho hnutia Marián Chudý sa v piatok 17. júla opäť zapojil do nášho úspešného sociálneho projektu. Okrem potravinovej pomoci odovzdal Tamarke z Hlohovca, spolu s našou sympatickou kolegyňou Dankou Fratričovou, aj sladké prekvapenie, keďže o pár dní Tamarka oslávi krásne 15. narodeniny.

Deti sú naša budúcnosť a nám na našej spoločnej budúcnosti záleží. Všetko najlepšie, Tamarka. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

Zároveň sa chceme poďakovať aj darcom, ktorí pravidelne každý mesiac, poprípade jednorázovo finančne, prispievajú na pomoc rodinám v našom projekte.

Od 1. júla prispeli:

Lenka – 10 eur, Adriána – 10 eur, Barbora – 5 eur, Ivana – 10 eur, Radmila – 15 eur, Katarína – 5 eur, Oľga – 20 eur, Jaroslava – 10 eur, Ľubica – 2 eurá, Patrik – 50 eur, Lukáš – 40 eur, Tomáš – 30 eur, Peter – 20 eur a Norman – 10 eur

Pomáhajme si Slováci. Veď je to také jednoduché.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj vo Fiľakove a Veľkom Krtíši. A vy spolu s nami. Ďakujeme

————————–

Pomáhame aj na východe našej vlasti:

Pomáhame aj v Hlohovci:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds