SHO: Aj Daniela Fratričová poukáže 2% zo svojej dane nášmu hnutiu. Pretože vďaka projektu…

Dámy a páni! Vďaka projektu Staráme sa celoročne pomáhame slovenským rodinám v núdzi.

Ide o pomoc pre ľudí, ktorí sa ocitli v zlej situácii. Pomáhame či už potravinami, školskými pomôckami alebo hračkami. Častokrát bojujeme aj s väčšími výzvami ako je kúpa potravín. Napríklad chladničkou či práčkou pre rodiny, ktoré si nemohli dovoliť kúpiť novú a stará sa pokazila alebo palivovým drevom, aby cez zimu boli v teple.

Každoročne organizujeme tematické zbierky napríklad k MDD, prvému školskému dňu… A pravdaže nezabúdame ani na Veľkú noc, svätého Mikuláša alebo Vianoce.

Preto by som vás, každého jedného, chcela z celého srdca poprosiť, požiadať… Prispejte aj vy svojimi 2 % z daní do projektu Staráme sa. Umožníte tak nám členom a vám sympatizantom nášho hnutia, naďalej pomáhať rodinám, ktoré sa ocitli na prahu chudoby.

Vopred ďakujem každému, kto nás podporí. Ako na to? Je to jednoduché. Podrobnosti TU.

Prehľad našich celoročných aktivít si môžete pozrieť TU.

Autorka výzvy Daniela Fratričová je regionálna zástupkyňa SHO pre Trnavský kraj a členka predsedníctva nášho hnutia.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pokračujeme v našom ťažení pouličnom proti vlastizradcom. Vyzbrojte sa aj…

————————

Daniela Fratričová je regionálna zástupkyňa SHO pre Trnavský kraj a členka predsedníctva nášho hnutia. Pôsobí v okrese Hlohovec. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds