Video. SHO: Róbert Švec poďakoval bieloruskému ľudu za to, že zlikvidoval pokus o štátny prevrat

„Rôzne deštruktívne sily podnietené poprednými predstaviteľmi takých štátov ako Poľsko, Litva, Česká republika a Ukrajina podnikli pokus o protiústavnú zmenu režimu. Vďaka koordinovaným krokom orgánov štátnej správy a tiež vďaka podpore rozhodnutiam prezidenta bieloruskými občanmi bolo možné krajinu zachrániť pred bezprávím a svojvôľou,“ vyhlásil bieloruský minister obrany Viktar Chrenin. Informujú médiá.

Na slová bieloruského ministra obrany zareagoval Róbert Švec:

Od začiatku tvrdím, že v Bielorusku nešlo a nejde o spontánne povstanie ľudu, ako sa nám to snažia nahovoriť agenti Bruselu a ich bratislavskí prisluhovači, ale bol to pokus o štátny prevrat.

Ďakujem bieloruským bezpečnostným zložkám, že nekompromisne tento pokus zlikvidovali a vyčistia Bielorusko od nebezpečných živlov, ktoré fyzicky útočia na policajtov, spôsobujú rozsiahle materiálne škody na majetku bieloruského štátu a aj občanov, a porušujú platné zákony aj tým, že organizujú nepovolené násilné demonštrácie.

Dialóg nie je možno viesť s ľuďmi, ktorých úloha je jasná. Aj násilnou cestou destabilizovať Bielorusko. S takými ľuďmi sa nevyjednáva, takí ľudia sa eliminujú.

————————-

Prečítajte si tiež: Agent Korčok je klamár! SHO: Z peňazí Slovákov chce financovať prevrat v Bielorusku

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds