Video. SHO: Aj ekologické aktivity sú pevnou súčasťou nášho hnutia. A budú aj naďalej

Priatelia, aj v roku 2019 sme sa vďaka nášmu projektu Nebuď sviňa venovali ekologickým aktivitám. Vyčistili sme niekoľko čiernych skládok na území našej vlasti, od Galanty až po Rimavskú Sobotu, a na miestach nelegálnych skládok sme začali umiestňovať informačné tabule so zákazom vysýpania smetí. Tabule sú určené pre mentálne vylúčených spoluobčanov, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom a svojím nerozvážnym správaním sa podieľajú na vytváraní čiernych skládok.

Taktiež sme zabezpečili aj výsadbu ovocných stromčekov. V našich aktivitách používame už aj papierové tašky Slovenského Hnutia Obrody a v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa používame na nákupy aj platené ekologické vrecká. Taktiež sme zabezpečili pravidelné zimné prikrmovanie divých zvierat a vyrobili sme a aj umiestnili na stromy vtáčie búdky.

 

Touto cestou, priatelia, sa vám chceme poďakovať za dôveru a podporu v roku 2019 a veríme, že aj v roku 2020, spoločne s vami, budeme vďaka našim aktivitám dokazovať, že vlastenectvo má mnohé formy a jednou z nich je aj láska a úcta k prírode. Vážiť si prírodu neznamená len hovoriť o jej čare, kráse a rozmanitosti, ale podstatné je konať a ochraňovať ju.  

Ekologickým aktivitám sa môžeme venovať aj vďaka vašim 2% z dane. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: Ekologický projekt SHO: Liberálne vedenie Nitry opäť zlyhalo. My sme naprávali

—————————-

Pozrite si aj malú fotogalériu z našich ekologických aktív v roku 2019:

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds