Slovenský juh by chceli požičať Maďarsku. Pavol Poprocký: Požičiame. Ale šovinistov! Navždy!

Ak si myslíte si, že každého občana Slovenskej republiky trápia následky neschopnej vlády okolo Igora Matoviča alebo aspoň patria medzi jeho prioritné problémy, tak vás sklamem.

Maďarskí šovinisti, ktorí neustále tragikomicky kvília nad a za žalárom národov (Uhorskom) a robia všetko preto, aby bol znovu vzkriesený, vypustili ďalšiu „perlu“ a postarali sa tak o ich ďalší neúspešný myšlienkový kotrmelec. Slovensko má podľa nich zapožičať „Felvidék“, teda SLOVENSKÝ JUH, Maďarsku aspoň na 30 rokov TU. To by za ten čas vraj dalo do poriadku toto zanedbané územie Slovenskej republiky a Slovensko by si ho potom mohlo vziať späť.

Viete, priatelia, takéto „myšlienky“ sa ani nedajú okomentovať, lebo by som musel začať tiež blúzniť a znížiť sa tak na úroveň týchto mentálnych obmedzencov, ktorí uviazli v Aponiho trenkách. A to určite robiť nebudem.

Týmto spiatočníkom však môžem, ako Slovák žijúci na slovenskom juhu, triezvo a myslím si, že dostatočne jasne, spoločne so všetkými lojálnymi občanmi druhej Slovenskej republiky, odkázať, že ak máme niečo Maďarsku zapožičať, tak akurát tak ich samých. Najlepšie nenávratne a navždy.

Pretože ľudia zo slovenského juhu majú iné problémy, ako riešiť ich mokré sny prejavujúce sa takýmito zúfalými výkrikmi, ktoré majú za úlohu jediné: rozdúchavať národnostné vášne a ešte viac polarizovať slovenskú spoločnosť, čo nesmieme za žiadnu cenu pripustiť!

My si náš štát rozvracať nenecháme!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Gemer potrebuje podporu poľnohospodárstva. A nie novodobé pracovné tábory!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds