Sociálny projekt SHO: A opäť sme pomohli. Tentokrát na slovenskom juhu

Veľmi dobre sa pozrite, do tvárí týchto detí, kamaráti. Vidíte to? To je radosť. Radosť z toho, že im spoločne pomáhame.

Tu končia vaše príspevky. Pri deťoch a ich radosti z nákupov, školských pomôcok, voľnočasových aktivít, výletov…  Robíme to hlavne pre ne. Aby ich detstvo bolo aspoň o trošku krajšie a ľahšie prežili krízu, v ktorej sa tiež ocitli. A včera sme tak, znovu, po mesiaci, učinili pri Lučenci.

Karinka a Janko vám posielajú úprimné objatie a my obrovské ĎAKUJEME, že spoločne s nami píšete úspešný príbeh pomoci tým, ktorým pomôcť treba.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Fotoreportáž. SHO: Koronavírus? Ani ten nás nezastaví na ceste pomoci slovenským rodinám

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds