Video. Bratislava: Liberáli opäť útočili. SHO: Odmietame ich hlúposť, nenávisť a nevraživosť

Dámy a páni. Včera, v piatok 8. mája sa v Bratislave uskutočnil autoprotest proti vláde Igora Matoviča. Protest sprevádzali aj slovné útoky liberálov, ktorí účastníkom protestu ukazovali prostredníky, zatínali päste a vulgárne im nadávali.

Videopozvánku na podujatie si môžete pozrieť TU.

K priebehu autoprotestu sa vyjadril Róbert Švec:

V piatok 8. mája viali v uliciach Bratislavy aj vlajky bieleho dvojkríža, vlajky Slovenského Hnutia Obrody. Zúčastnili sme sa autoprotestu proti nekompetentnej a neschopnej vláde Igora Matoviča, ktorá zapredáva Slovenskú republiku. Stovky áut, vyzdobené najmä slovenskými štátnymi vlajkami trúbením dali jasne najavo, čo si o tejto vláde bláznov, liberálov a mafiánov myslíme. Prešli sme okolo Prezidentského paláca, parlamentu, Úradu vlády a zastavili sme sa aj na Slavíne. Niektorí Bratislavčania liberálne orientovaní hromžili, ukazovali prostredníky, zatínali päste keď nás videli.

Ale, naopak, zažili sme aj povzbudivé a prajné reakcie normálnych obyvateľov nášho hlavného mesta, ktorí nám popri cestách mávali a z okien svojich príbytkov nám dávali najavo, že sú s nami. Ďakujem za každú pozitívnu reakciu a slovo podpory. Nie, nad Slovenskom nie je potrebné lámať palicu, Slovensko treba ochraňovať, zveľaďovať a neznášanlivým ľuďom, ktorí vyznávajú zločineckú ideológiu liberálnej demokracie dať jasne najavo, že na Slovensku je nežiaduca a nevítaná ich hlúposť, nenávisť a nevraživosť.

Nielen Bratislava bude slovenská, ale aj celé Slovensko. A hromžiť môžu liberálikovia koľko chcú. Za zdravý rozum. Za Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Zabil človeka. A teraz chce šéfovať prokurátorom. SHO: To nevymyslíš. To je svet Matoviča

————————-

 

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Liberáli majú ďalší problém. Člen predsedníctva PS rád napodobňuje Hitlera. To nevymyslíš

————————

————————-

Dodatok: Môžu na nás liberáli útočiť koľko chcú, ale pravdu neumlčia a svoj osud nezmenia. A posielame im tento videoodkaz…

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds