Tolerantnosť liberálov v praxi: Vy ste z SHO? No tak to vám musí dobre je..ť

Podelím sa s vami, priatelia, o môj ďalší zážitok s chovaním sa slušných liberálov. Pred niekoľkými dňami som bol zaniesť nejaké veci do kancelárie SHO. Počas vykladania vecí z auta, sa z krčmy oproti, s príznačným názvom Čudný pohľad, vyrútili traja podnapití chlapci. Na kapote mám asi metrovú nálepku znaku nášho hnutia, čo ich zaujalo.

Jeden z nich sa dotackal ku mne a provokačne sa spýtal, či som zo Slovenského Hnutia Obrody. Odpovedal som, že áno, na čo mi neznámy chalan odvetil: No tak vám to musí dobre JE..Ť! Potom sa pripojil k svojim dvom kamarátom a pokračovali ďalej, pričom sa náramne zabávali, ako mi „naložil“.

Za to, že som vlastenec a chcem zachovať hodnoty, ako napríklad tradičná rodina aj ďalším generáciám Slovákov. Za to, že mám rád našu vlasť a národ a záleží mi na ich budúcnosti, som si vypočul veľa nadávok. Bol som už označený za fašistu, nacistu, klérofašistu a najnovšie mi aj musí je..ť.

Nesťažujem sa. Už som si na podobné ústne, ale aj fyzické útoky zvykol a viem sa s nimi vysporiadať. Skôr chcem poukázať na tú zákernosť ľudí, ktorí o sebe hlásajú, že sú slušní a že všetci musíme byť tolerantní. Že musíme rešpektovať iný názor. A pritom títo ľudia sami nerešpektujú nič a nikoho, kto nezdieľa ich predstavy o fungovaní sveta. Sú to veľmi zakerní ľudia, ktorí by všetkých názorových oponentov najradšej zcenzúrovali, zatvorili a nakoniec zlikvidovali. Cenzúru a čiastočne aj zatváranie za názor, už môžeme pozorovať dlhšiu dobu.

Aby sme ale my, normálni a zodpovední  vlastenci, ktorí si ctia zákon a slobodu prejavu, nedopadli tak ako dopadli tisícky ľudí za bývalého režimu, musíme sa zjednotiť a zabojovať. Musíme ukázať Slovákom pravú tvár zákerného liberalizmu. Veď predsa normálnosť a zdravý rozum, musia zvíťaziť!

Autor: Štefan Polačik

———————–

Prečítajte si tiež: Písal sa rok 1848: Štúrovci ustanovili SNR ako vrcholný orgán Slovákov v boji za naše práva

———————–

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds