Sociálny projekt SHO: Rodiny v našom projekte Staráme sa vedieme aj k vlastenectvu

V našom úspešnom projekte pomoci prebieha Mesiac čistoty. A aj preto sme rodinám v okresoch Nové Zámky a Komárno odovzdali, okrem iného, aj nákup hygienických a čistiacich potrieb. V sobotu sme ich navštívili a deťom sme samozrejme nakúpili aj sladkosti.

V projekte Staráme sa rodiny vedieme aj k vlastenectvu. Pred časom sme aj rodine, ktorá býva v obci Patince, okres Komárno,  venovali najkrajšiu vlajku na svete – slovenskú štátnu vlajku. A vlajka dnes zdobí ich kuchyňu.

Kristiánkovi a Laurinke z obce Iža, okres Komárno, sme podarovali aj plyšové hračky, ktoré deťom v našom projekte venovali dobrí ľudia. Teda vy, kamaráti.

Do rodím sme zaniesli aj obedové menu, ktoré venovala nitrianska reštaurácia Nitrawa Pub. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pomáhame už aj na Kysuciach. SHO: Spoločne tvoríme úspešný príbeh pomoci

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds