Projekt Staráme sa: Pomáhame už aj na Kysuciach. SHO: Spoločne tvoríme úspešný príbeh pomoci

Naše kolegyne v utorok 13. októbra večer, po práci, navštívili tri slečny a ich maminu.

Do okresu Čadca im zaniesli hygienické potreby (keďže máme vyhlásený Mesiac čistoty), potraviny, ale aj hračky, oblečenie či knihy od vás, kamaráti.

Zároveň ďakujeme gemerskému pestovateľovi z Gombaseku (okres Rožňava) Hamelli Záhradníctvo za 100 kíl pravej slovenskej kapusty. Tá si svoje „uplatnenie“ nájde už čoskoro v rodinách v našom projekte Staráme sa.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Opäť sme pomohli rozumne a zodpovedne. To je naša cesta! Aj v Trebišove

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds