Trenčianske Teplice: Pomohli aj v našom meste. SHO: Áno. Aj školskými pomôckami

Deti z nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa si pomáhajú a vytvárajú si medzi sebou priateľstvá.

Aj počas včerajšieho horúceho dňa sme boli v teréne. Konkrétne v Trenčianskych Tepliciach, kde sme pomohli slobodnej mamičke Miške potravinami do kuchyne a jej deťom školskými pomôckami. Urobili sme tak aj vďaka Erike a jej dvom synom – Jurkovi a Marcelovi, ktorým sme tiež cez náš sociálny projekt istý čas pomáhali postaviť sa na nohy.

Tak to sme my. A sme na seba hrdí.

Máte záujem pomôcť deťom v našom projekte úspešne vstúpiť do nového školského roka? Je to jednoduché. Ako na to sa dozviete TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Majka – 50 eur, Vladimír – 10 eur, Miroslav – 30 eur…

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské pomôcky a potraviny sme odovzdali už aj v Trebišove. Neprizeraj sa a pomôž!

————————

Ak máte záujem pomôcť deťom školskými pomôckami, môžete sa inšpirovať aj takýmto sviežim nákupom… 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds