Sociálny projekt SHO: Začali sme pomáhať ďalšej rodine. So 6 deťmi

Rozrastáme sa. Pomaly, ale isto. Intenzita, kvantita a kvalita našej pomoci rastie priamoúmerne s vašimi príspevkami, a preto sme sa rozhodli, že pomôžeme mamine z okresu Trebišov, ktorá nutne potrebuje našu pomoc.

Sama vychováva 6 detí, jej osud nie je ani zďaleka závideniahodný a členka Slovenského Hnutia Obrody Ivana Hreháčová z Trebišova nás presvedčila, že týchto 7 ľudí patrí pod krídla pomoci nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa.

Prvé nákupy zabezpečili členovia nášho hnutia Ivana Hreháčová a Edmund Hreháč a so zariaďovaním bytu, maľovaním pomohla aj pani Katka z Trebišova, ktorej cez náš projekt tiež pomáhame. Netárame o pomoci, všetko čo robíme, pre našu spoločnosť robíme. Nezištne, od srdca, inteligentne, pravidelne, už od roku 2011.

K dnešnému dňu pomáhame 18 rodinám s 53 deťmi od Komárna, cez Dubnicu nad Váhom a Fiľakovo, až po Trebišov. A sme na to patrične hrdí, lebo spoločne píšeme ohromne úspešný príbeh skutočnej solidarity.

A v nedeľu sme pomohli aj rodine vo Fiľakove a pondelok rodine v meste pod Zoborom.

Pomáhajme si, Slováci.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čo máme z toho, že pomáhame? Dobrý pocit a úsmevy detí v našom projekte

————————

Začali sme pomáhať ďalšej rodine v Trebišove. So 6 deťmi.

V sobotu sme pomohli aj rodine vo Fiľakove.

V pondelok sme pomáhali aj rodine v meste pod Zoborom, v ktorej vychovávajú aj Bianku (vľavo) a malú Jasmínku.

Intenzita, kvantita a kvalita našej pomoci rastie priamoúmerne s vašimi príspevkami. Ďakujeme.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds