Lajčák narieka: Vzali mi právo. SHO: Ste zapredanec a zapredanci právo nemajú

Schválenie 50-dňového moratória na prieskumy pred voľbami sa okrem známym podvodníkom, zapredancom a liberálom, vytiahnutých do vysokej politiky práve vďaka zaplateným prieskumom, nepáči najnovšie ani ministrovi zahraničných vecí SR Lajčákovi, ktorý na margo zákona, ktorý schválili vládne strany spolu aj s časťou opozície, teda aj strana, ktorá ho na daný post nominovala, doslova povedal: „Mám pocit, že som bol obratý o občianske právo na prístup k informáciám. Dúfam zároveň, že prezidentka Zuzana Čaputová bude novelu zákona vetovať.“

Zaujímavé, takže Lajčák bol údajne obratý o občianske právo na prístup k informáciám. O aký prístup k informáciám ste boli obratý? To si akože neviete vyhľadať, ktorá strana má aký program a sám kriticky zhodnotiť a rozhodnúť sa, ktorej strane dáte na základe neho svoj hlas? Na to potrebujete platené zmanipulované prieskumy? Keď už je to naozaj tak, nikto vám ich neberie, len ich oprávnene chce zákon obmedziť na 50 dní pred voľbami, pretože krátko pred voľbami je národ najnáchylnejší na najrôznejšie manipulácie!

———————–

Prečítajte si tiež: Lajčák: Rozhodli sme sa vzdať časti suverenity. Polačik: Za toto vás budeme súdiť

———————–

Nik vás tu teda o nič oberať nechce a nejde. Je to práve naopak, to vy nás chcete dlhodobo obrať o naše základné práva, napr. konkrétne nedávno o právo rozhodovať s kým máme v našej vlasti žiť! Boli ste to práve vy, kto nás chcel napriek nesúhlasu vlády a drvivej časti národa zaviazať, aby sme ako štát uznali migráciu za základné ľudské právo, aby sme ju podporovali a zlegalizovali a postupne sa tak stali aj účastníkmi prerozdeľovania migrantov! Boli ste to práve vy, kto spolu s ďalšími globalistami z OSN tlačil na to, aby štáty prostredníctvom Globálneho paktu o migrácii prišli o svoju suverenitu pri riadení migračných tokov, pri kontrole a obmedzovaní migrácie!

Okrem toho, kde v Ústave SR je uvedené nejaké právo občana na vykonávanie prieskumov? No kde? Preto ešte raz, nik tu zákaz šírenia informácií nepodporuje, ale podporuje len obmedzenie manipulácií cez platené prieskumy. A aj to len 50 dní pred voľbami! A keď sme už pri tom, je to práve naopak, pretože platené a zmanipulované predvolebné prieskumy deformujú právo na slobodné a demokratické voľby, ktoré je priamo garantované Ústavou SR!

Tak už konečne prestaňte všetci slovenskí liberálni zapredanci ohlupovať ľudí bájkami o útoku na demokraciu či o vzniku druhej Afriky a na rovinu im povedzte, že inak ako prostredníctvom manipulácií voľby vyhrať jednoducho nedokážete! Vy proste voľby čestne a o niečo čistejším spôsobom vyhrať nedokážete! Taká je pravda! Tento fakt je už viac než očividný a najnovšie vyplakávačky z dielne Kisku, Lajčáka, Čaputovej a iných liberálov, zapredaných liberálnych médií a kdejakých akože politológov to len potvrdzuje!

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Švec: Obnovíme vojenské súdy. Lajčáka a jeho komplicov budeme súdiť za vlastizradu

———————–

Lajčák so svojím verným priateľom Kiskom.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds