Švec sa v Rádiu Frontinus vyjadril aj ku Kočnerovi, kauze Gorila, Harabinovi a Mečiarovi

V nedeľu 27. októbra bol Róbert Švec hosťom v štúdiu Rádia Frontinus. Diskutoval a odpovedal na vaše otázky v relácii Debata na telefón.

Diskutovalo sa nielen o Slovenskom Hnutí Obrody a našich predstavách, pokiaľ ide o ekonomiku a sociálne veci, ale Róbert Švec sa vyjadril aj k aktuálnym otázkam, ktoré rezonujú našou spoločnosťou akými sú aj kauza Gorila alebo udalosti v súvislosti s Kočnerom.

Celý záznam diskusie si môžete vypočuť TU.

Najbližšie bude Róbert Švec hosťom v štúdiu Rádia Slobodný vysielač v nedeľu 10. novembra. Pozvanie do diskusie prijala aj Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

Už 16. rok tvoríme značku SHO, ktorá je úspešná najmä vďaka tomu, že aj v dnešnej dekadentnej dobre, stojíme pevne na hodnotách našich predkov a na zásadách, o ktorých sme presvedčení, že sú správne. Sme ľudia rovní s pevnou chrbticou a tak to aj zostane.

„Aj touto cestou sa chcem poďakovať vedeniu rádia, že prejavilo záujem o diskusiu so mnou a že mi umožnilo sa slobodne a otvorene vyjadriť k aktuálnym spoločenským otázkam. V dnešnej dobe, kedy moja osoba ako aj Slovenské Hnutie Obrody čelia mediálnej blokáde veľkej časti médií a Facebook nás začal cenzurovať, napríklad aj tým, že zablokoval stránku SHO, na ktorej sme mali už vyše 47-tisíc fanúšikov, je postoj Rádia Frontinus veľmi korektný. A ja si rozhodnutie vedenia rádia veľmi vážim,“ konštatuje Róbert Švec.

———————–

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

———————–

Zľava: Róbert Švec a Katarína Boková

Róbert Švec počas diskusie v Rádiu Slobodný vysielač.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds