Video: Odmietol Kotlebov kult osobnosti. Zaťal do živého. Dnes je z neho zradca

Pred nedávnom rezonovalo sociálnymi sieťami video nezaradeného poslanca NR SR Milana Špánika, ktorý sa ostro vyhranil voči súčasnej politike vedenia ĽSNS, kvôli ktorej stranu opustil. Stranu jedného muža – Kotlebu. Kult osobnosti je silný, Kotleba je pre niektorých ľudí azda viac, ako samotný Pán Boh, a na Špánika sa spustila prudká „kritika“ za jeho slová.

Vo svojom prejave kritizoval predložený zákon od ĽSNS, podľa ktorého by sa poslanec mal vzdať poslaneckého mandátu, v prípade, že opustí štruktúry poslaneckého klubu, z ktorého vzišiel. Tento návrh zákona označil ako tendenčný, namierený proti poslancom, ktorí sa slobodne rozhodnú opustiť ten alebo onen poslanecký klub.

Špánik ďalej kritizoval populistické a nezodpovedné kroky svojej politickej Alma mater. Kritizoval zmenu politiky vedenia ĽSNS z národnej na „trápne ľudáctvo“. To bolo vyjadrené rozdávaním šekov v hodnote 1 488 eur sociálne odkázaným rodinám a na tento účel neváhali zneužiť aj dieťa na vozíčku, provokačným vyvesením čiernych vlajok na Úrad Banskobystrického samosprávneho kraja počas výročia SNP, či neschopnosť alebo skôr nevôľu vyjadrovania sa k otázkam holokaustu.

—————————-

Vystúpenie poslanca NR SR Milana Špánika si môžete pozrieť TU.

—————————-

Tiež sa obul do nejedného spoločného hlasovania Kotlebu s Ficom v parlamente, vďaka ktorým, údajne, ĽSNS nebola zrušená, teda, ako to povedal Špánik: „Aby si mohli rozdeliť štedrý štátny príspevok?“ Išlo o nepriamu korupciu a podplácanie?

Poslanec Špánik neobišiel ani dlhodobo laxný postoj ĽSNS k maďarským šovinistom, ktorí pravidelne na (nielen medzištátnych) zápasoch hanobia štátne symboly SR. Prečo sa tejto otázky ĽSNS stráni? Ako si vlastne oni vážia štátne symboly SR? Toto je pronárodná politika? O hrobovom tichu pri pálení slovenských štátnych symbolov členmi a priaznivcami maďarského extrémistického Jobbiku by sa tiež dalo čo-to napísať.

Po týchto skutočnostiach sa nám núkajú tieto otázky: Kto je skutočný zradca slovenských záujmov? Ten, ktorého po voľbách zradilo vedenie strany a slobodne sa rozhodol opustiť poslanecký klub alebo samotné vedenie strany, ktoré sa pre politický marketing pasuje do polohy jedinej, skutočnej, kresťanskej a všelijakej možnej opozície a pritom sa údajne tajne stretáva s birmovaným komunistom – Ficom a dohaduje s ním budúcu vládu. 

Vďaka koho „politike“ sa zo slovenských vlastencov stali noví spoločenskí nepriatelia – „fašisti“, „náckovia“, „extrémisti“ a pod.?

Autor: Pavol Poprocký

————————–

Prečítajte si tiež: Je Kotleba zradca, lebo už nechce vystúpiť z EÚ. Podľa jeho vlastnej logiky, áno

————————–

Špánik sa tiež obul do nejedného spoločného hlasovania Kotlebu s Ficom v parlamente, za ktoré, údajne, ĽSNS nebola zrušená, teda, ako to povedal Špánik: „Aby si mohli rozdeliť štedrý štátny príspevok?“ Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds