Truban požičal vlastnej strane 900-tisíc eur. Za 5% úrok. Inšpiroval sa úžerníkom Kiskom?

Nová generácia politikov? Michal Truban sa zrejme inšpiroval u kamaráta úžerníka Kisku a požičal svojej vlastnej strane 900-tisíc eur za 5% úrok. Po voľbách tak dostane naspäť o 45-tisíc eur viac. Úrok, a nielen ten, zaplatíme my všetci, slovenskí daňoví poplatníci.

Pre mňa je nepochopiteľné už len to, že vlastnej strane požičia, nie dá, ale požičia a ešte k tomu na úrok. Veď to je hrozné! Nikdy by som nebol členom strany, na ktorej zarába vlastný predseda, aj podpredseda. Toto je tá nová politická kultúra?

Veď oni kšeftujú priamo pred voličmi pár mesiacov pred voľbami. Čo budú robiť po voľbách? Túto otázku by si mal položiť každý človek, ktorý premýšľa o tom, že im vo voľbách odovzdá hlas.

Autor: Štefan Polačik

————————–

Prečítajte si tiež: Liberál Truban robotníkom: Ste špeciálna sekta ľudí, ktorá rozmýšľa nad tým, koho ako ošklbať

————————–

Nová generácia politikov. Michal Truban požičiava vlastnej strane. A ešte za to pýta aj úrok.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds