Bude z Andreja Kisku bezdomovec? Podľa Veroniky Remišovej, áno

V týchto dňoch sa po Slovensku začali objavovať nové veľkoplošné pútače Kiskovej strany. Azda najzaujímavejší a najparadoxnejší z nich je ten, na ktorom je prezliekačka politických kabátov z OľaNO Veronika Remišová so sloganom Vezmeme podvodníkom nelegálny majetok. No povedzte, čo môže byť väčším paradoxom a zároveň výsmechom občanom ako práve tento slogan?

Veronika, ja s tým súhlasím, no mali by ste začať priamo u svojho šéfa. Myslím, že tam by ste pochodila najlepšie a ihneď by ste si aj pripísali nejaké tie predvolebné bodíky. Pretože podvody, aké váš šéf za svoj život napáchal, sú naozaj do neba volajúce a je potrebné ich poriadne vyšetriť! A samozrejme mu ten nelegálny majetok, ako vravíš, aj vziať. Jeden pozemok už stihol dobrovoľne nasilu – po dlhých súdnych ťahaniciach, vrátiť, no je potrebné, aby vrátil aj iné veci.

Napríklad, aby vrátil ľuďom, ktorých dal násilne vysťahovať v Kysuckom Novom Meste, ich domovy. Alebo peniaze a majetky ľuďom, ktorých obral na úžere, úverových podvodoch či prostredníctvom exekúcií! Alebo peniaze, o ktoré pri daňových podvodoch obral štát, teda nás všetkých. A takto by som mohol pokračovať ďalej.

Najskôr si teda Veronika urob poriadok vo vlastnom hniezdočku a potom sa môžeme začať baviť o tom, že tieto slogany možno aj myslíš vážne. Dovtedy sú to len prázdne a nič neznamenajúce predvolebné frázy a výsmech všetkým čestným občanom Slovenskej republiky!

Autor: Martin Bago

—————————-

Prečítajte si tiež: Kiskovci to majú jednoducho v génoch. Brat Andreja Kisku je podozrivý z podvodu

—————————-

Veronika, mali by ste začať u svojho šéfa. Pretože podvody, aké váš šéf za svoj život napáchal, sú naozaj do neba volajúce a je potrebné ich poriadne vyšetriť!

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds