SHO: Našu pomoc rozširujeme do ďalšieho mesta. Začíname pomáhať v Trenčianskych Tepliciach

Včera 12. júna sme v Trenčianskych Tepliciach prvýkrát navštívili mladú 27-ročnú mamu Mišku a jej dve deti. 6-ročná Alžbetka a takmer trojročný Adamko sa potešili nielen balíčkom k MDD, ale aj darčekom od môjho syna Maximka.

Alžbetke venoval rozprávkovú knihu a Adamkovi autíčko. Deti sa spolu pohrali a mama Miška s radosťou a nádejou prijala našu potravinovú pomoc. Podľa jej slov by nákup potravín 1x do mesiaca výrazne pomohol jej rozpočtu.

Alžbetka absolvovala zápis do 1. ročníka ZŠ, malý Adam by mal nastúpiť od septembra do MŠ a Miška si chce nájsť prácu. A my im budeme pomáhať, aby všetko zvládli na jednotku.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————-

Aj Pavol zo Stropkova sa rozhodol, že tento mesiac podporí náš projekt. Na pomoc rodinám venoval 50 eur. Ďakujeme. A ďakujeme aj Lukášovi, ktorý prispel tento mesiac sumou 35 švajčiarskych frankov. Chalani, aj vďaka vám môžeme pomáhať.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku aj vy, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Balíčky MDD sme odovzdali aj deťom v okrese Komárno

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds