Mesiac detí v projekte Staráme sa. SHO: Už aj deti v Hlohovci a Leopoldove sa tešia z balíčkov MDD

Vo štvrtok 18. júna sme navštívili rodiny v Hlohovci a Leopoldove. Do rodín sme okrem potravinovej pomoci zaniesli aj balíčky MDD plné ovocia a sladkostí.

Z balíčkov sa tešili Natálka v Hlohovci a aj Eliška v Leopoldove, ktorá s ochutnávaním dobrôt začala už počas našej návštevy. 🙂

 Dámy a páni. Sme Slovenské Hnutie Obrody. To, čo my sľúbime, aj plníme.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Aj v Banskobystrickom kraji sme odovzdali deťom balíčky MDD

—————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds