VÝZVA! Katarína Boková policajtom, vojakom a aj zdravotníkom. A má odkaz aj pre Čaputovú

Dámy a páni, rekapitulácia. Igor Matovič nás pozýva na spoločnú cestu: „Máme cestu, pozývam vás na ňu, chyťme sa za ruky a dokážeme to.“

Ten istý Matovič: „Ak niekto dnes dostal papier, že je negatívny, neznamená to, že zajtra nemôže byť infekčný.“

No a klincuje to Sulík: „Igor, pandemická komisia, ktorá nemá základné dáta o tom, koľkí sa kde nakazili, len strieľa od pásu a presne tomu tie dnešné tliachaniny zodpovedali.“

A na takúto spoločnú cestu máme s nimi nastúpiť? Nie, dámy a páni. Radšej zostaneme na tej našej ceste, ceste rovnej, ceste cti a zdravého rozumu.

Viac sa dozviete aj v zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Neverím vláde Igora Matoviča! Vyhlasujem nenásilný občiansky odpor!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds