Video: Cenzúra sociálnych sietí a internetu!? SHO: Máme na ňu účinný liek

V Bratislave, ale aj v iných mestách už od konca mája prebiehajú občianske protesty proti Matovičovej vláde. Že ste o nich ešte nepočuli? Presne tak to má byť! Teda podľa súčasných vládnych predstaviteľov a oligarchov, ktorí ich riadia.

Ak ste presvedčení, že na internete nájdete vždy všetko, už onedlho budete prekvapení. Chystá sa regulácia – cenzúra sociálnych sietí a internetu. Čo to znamená? V praxi to môže vyzerať aj tak, že… Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Štefana Polačika. 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: 11. júl. Video. Slováci pred Úradom vlády: My sme tu doma. A bude tak, ako my povieme

————————

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds