Video: Dole s Matovičom! Slováci budú opäť v uliciach. SHO: Tentokrát v Banskej Bystrici

Občianske protesty proti vláde Igora Matoviča pokračujú. Tentokrát opäť podporíme občiansku iniciatívu Slovensko moje, otčina moja a tým aj všetky ostatné skupiny, ktoré sa navzájom podporujú.

Tešíme sa na stretnutie s vami, so statočnými Slovenkami, odvážnymi Slovákmi a nebojácnou mládežou Slovenska v srdci našej milovanej otčiny. Manifestácia odhodlania a zodpovednosti sa uskutoční vo štvrtok 25. júna o 17:00 hod. na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Bude pre nás cťou a potešením, ak nám organizátori umožnia povedať účastníkom manifestácie pár viet a povzbudiť verejnosť v našom spoločnom boji proti nekompetentnej a nebezpečnej vláde Igora Matoviča. Za zdravý rozum. Za Slovensko.

————————

Prečítajte si tiež: Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

————————

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. 11. jún: Slováci pred Úradom vlády. SHO: Sme pevní v kolenách. Aj keď na nás útočia

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds