Video. Koronakríza: Sulík s Matovičom vytvárajú chaos. Opäť. SHO: Vieme ako na to

Priatelia, je to tu. Naša vláda sa zbláznila a následky znášame my všetci. Obmedzovanie osobnej slobody, kontroly a z toho vyplývajúce plné cesty, a naopak prázdne regály v obchodoch. Nekúpite ani obyčajné zemiaky na šalát.

To je obraz Slovenska za posledné dva dni. Tento skazený systém, ovládaný politikmi a médiami, skúša koľko vydržíme. Kde je tá hranica, kedy sa z poslušných ovečiek stanú rebelujúci občania? Čo bude nasledovať, ak Slováci začnú rabovať obchody? Na ľudí, predovšetkým živnostníkov, dolieha ťarcha z toho, že sú bez príjmov. Ak nezačnú pracovať a zarábať, môže to mať na ich životy fatálne následky.

A čo robí naša vláda? Sulík s Matovičom si na sociálnych sieťach vymieňajú uštipačné odkazy. Pred voľbami vystupovali v politických diskusiách ako najlepší kamaráti, ktorí zvládnu takmer všetko. Dokonca si vyvárali romantické večere, ale zdá sa, že ňokovým seansám už odzvonilo. Koaliční partneri sa nevedia dohodnúť, nevedia spolu komunikovať. Vytvárajú chaos.

————————-

Prečítajte si tiež: Taliani začínajú rabovať obchody. SHO: Ak Matovič vypne Slovensko, rabovačky budú aj u nás

————————-

Pýtam sa vás, vážený pán bývalý europoslanec Sulík, veľký zástanca EÚ, kde sú euromilióny na podporu a ochranu slovenských živnostníkov, zamestnávateľov, zamestnancov? Ktoré z vašich 1 144 opatrení je to pravé orechové, ktoré dokážete okamžite aplikovať v tomto kritickom stave?

A čo vy, pán premiér Matovič, kedy začnete konať? Ale tak naozaj, aby sme videli reálne výsledky. Doteraz počúvame o vašich nariadeniach, o výnimkách, ďalších a ďalších príkazoch. Ale vaše zmätočné tlačovky nám hrnce nenaplnia.

Dámy a páni. My v SHO presadzujeme jednoduché a trvalé riešenia. Aké? No predsa… Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej. 

————————-

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Pán Matovič! Presuňte 2 miliardy eur na pomoc ľuďom práce. Vieme odkiaľ

————————-

 

Zdá sa, že ňokovým seansám a romantickým posedeniam Sulíka a Matoviča už odzvonilo. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds