Video. Máte už plné zuby propagandy Bruselu? SHO: Pridajte sa k nám aj na SHOtube

Dámy a páni. Máte už plné zuby propagandy Bruselu, ktorá sa na nás valí z každej strany?

Ak áno, máme pre vás možnosť, ako jej úspešne čeliť. Slovenské Hnutie Obrody úspešne napreduje v prezentácii nielen na sociálnych sietiach, ale aj na YouTube, kde už máme vyše 2 600 odberateľov našich videí.

Pridajte sa k nám aj na SHOtube, aby ste boli medzi prvými, ktorí sa dozvedia pravdu o dianí okolo nás. Pretože pravda oslobodzuje.

Ako na to? Je to jednoduché. Berieme si späť Slovensko TU.  

A samozrejme vás, kamaráti, ktorým nestačí nás sledovať iba na YouTube, či čítať naše noviny Právo Národa a chcete byť súčasťou nášho tímu, radi privítame v našich radoch. Boj za normálnosť a tradičné hodnoty je náročný, no nik iný za nás tento boj nevybojuje. S každým novým vlastencom sme silnejší.

Nestoj na chodníku a pridaj sa k nám TU. Je čas!

————————

Prečítajte si tiež: Regulácia sociálnych sietí a internetu. SHO: Pravdu neumlčia! Aj vďaka novinám Právo Národa

————————

 

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Migranti obsadzujú Európu. SHO: Ak hovoríme o invázii, hovoríme pravdu

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds