Video SHO. Katarína Boková: Ako sa štandardní politici správajú k svojim deťom a manželkám?

Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Katarína Boková: Pokiaľ nás štandardní politici zahlcujú tým, čo práve môžeme vidieť v médiách, natíska sa mi otázka, ako sa správajú medzi svojimi blízkymi. Ako sa správajú k svojim manželkám a ako vychovávajú svoje deti?

Viac v zdieľanom videu:

 

Róbert Švec: Žiaľ, naša vlasť sa dostala do bodu, keď sa zdá, že voliči si môžu vybrať iba medzi dvoma extrémami: zeleným a liberálnym. Ale nie je tomu tak. Odmietame akýkoľvek extrém, odmietame nepokoj, nevraživosť, zvady, ale ponúkame pokoj, stabilitu a možnosť, aby Slováci vo svojom štáte mohli normálne žiť. Sme zodpovedné a rozumné vlastenecké hnutie, ktoré sa nikdy, zdôrazňujem nikdy, neuchýli k populistickým táraninám a balastom. Pracujeme koncepčne, s dlhodobými víziami a tie napĺňame krok za krokom. História SHO o tom jasne vypovedá.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. RTVS: Rozhovor s Róbertom Švecom odvysielame v stredu 12. februára

————————

Kandidáti SHO do NR SR za okres Martin.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds