Video: Sulík chce siahnuť na minimálnu mzdu. SHO: Znížte si svoje platy. Ľudí práce neohrozujte!

Vláda zvažuje zmraziť minimálnu mzdu a minister hospodárstva Richard Sulík dokonca navrhuje odstupňovanie minimálnej mzdy podľa okresov TU.

Pán Sulík, zbláznili ste sa? Chápem, že s premiérom Matovičom sa doťahujete, kto vypustí z úst väčšiu hlúposť. Chápem, že potrebujete pozornosť, pretože ak sa o vás týždeň nehovorí, máte absťáky. Ale naozaj by bolo lepšie, keby ste rozmýšľali, skôr ako niečo poviete. Hlavne preto aby si vaši voliči nemuseli búchať hlavu za to, že vám vo voľbách dali svoj hlas.

Stopli ste 13. dôchodky a ešte chcete siahať na minimálnu mzdu, ktorá je aj tak 7. najnižšia v EÚ. To sa ľuďom budú do dôchodku započítavať žobračenky? A čo PN-ky a OČR-ky? To máte ako vymyslené? Vy si nevážite ľudí práce, vy si nevážite mozoľnaté ruky. Váš nápad je naozaj šialený.

Viete vy vôbec aké dlhé je vykurovacie obdobie v Bratislave a aké na Orave? Veď Oravci chodia do Jána v kožuchoch a od Jána zas. Zo zníženej minimálnej mzdy si majú, okrem iného, zabezpečiť drevo a uhlie na kúrenie? Vari za plyn a elektrinu platia Slováci vo Zvolene menej ako v Banskej Bystrici? Vy si myslíte, že chlieb v Martine je lacnejší ako v Nitre? Hovoríte, že všetci si musíme uťahovať opasky, ale vás… Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Sulík: Minimálnu mzdu dajme podľa okresov. SHO: Heš, heš! Falošný ekonóm

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds