Vitaj, Jasmínka. Ďalší prírastok v našom úspešnom sociálnom projekte

Vo štvrtok 6. júna sme zaznamenali ďalší prírastok v našom projekte Staráme sa. Do rodiny v Nitre sa narodila Jasmínka. Spolu s Luckou z okresu Rimavská Sobota a Sofinkou z Fiľakova, je Jasmínka tento rok už tretí drobec, ktorému, aj vďaka vám, budeme môcť pravidelne pomáhať. 

Priatelia, spoločne pomáhame už 21 rodinám s 57 deťmi v mestách a okresoch Nitra, Vráble, Strážske, Stropkov, Komárno, Svidník, Šaľa, Dubnica nad Váhom, Leopoldov, Hlohovec, Veľký Krtíš, Fiľakovo a Rimavská Sobota.

Ak máte záujem pomôcť aj vy, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: projekt Staráme sa.

Sme Slovenské Hnutie Obrody a pravdaže pomáhať budeme aj naďalej, pretože deti sú budúcnosť nášho národného spoločenstva. Ďakujeme, že ste s nami. 

Jasmínka z Nitry.

Sofinka z Fiľakova.

Lucka z okresu Rimavská Sobota.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds