Video. Katarína Boková: Na SHO sa môžete spoľahnúť. Pokoj, stabilita a rozvoj našej vlasti

Drahí Slováci! Opäť raz stojíme pred križovatkou a spoločne si zvolíme ako bude vyzerať naša ďalšia  cesta.

Mnohí z vás máte svojho favorita vybraného. Možno je to pôvodná najsilnejšia vládna strana, ktorá sľubuje zmenu. Škoda, že iba pred voľbami a počas bežného života sa odhodlajú akurát k rozdávaniu karafiátov. Škoda, že jej členovia sú prepojení na zločincov, mafiánov a spolu rozkradli náš štát.

Niektorí pôjdete voliť čerstvý závan takzvanej demokracie a nové tváre, ktoré ju chcú presadzovať. Ale všimli ste si, že práve oni neakceptujú iný názor ako je ten ich? Že narúšajú zhromaždenia, osočujú, urážajú a navyše vo svojich radoch majú pochybných podnikateľov, neúspešných politikov, užívateľov drog a iné pochybné indivíduá?

Tí, ktorým nevyhovuje súčasný skorumpovaný systém a odmietate liberálny prúd, pôjdete pravdepodobne voliť ľudí, ktorí „vzišli z prachu ulice“. Reprezentantov odporu, sily a tak potrebnej zmeny. Áno, zmenilo sa jediné. Predstavitelia strany otočili kabát, štandardizovali sa, paktujú so súčasným systémom a kašlú na to, že ste ich podporovali pre ich ideály. Inteligencia sa u nich nenosí, to skôr slepá poslušnosť a oddanosť.

Ak vaše srdce bije pre Slovensko a v hĺbke svojej duše cítite, že má význam zabojovať a veriť, ponúkam vám alternatívu. Spoľahnite sa na Slovenské Hnutie Obrody.

Pod vedením čestného muža, predsedu Róberta Šveca pracujú odhodlaní a zodpovední vlastenci, muži a ženy, ktorí veria, že to ešte má význam. Že je možné postaviť Slovensko opäť na nohy a vrátiť mu, nám všetkým, zašlú česť a slávu. Slovensko v rukách SHO vychová slušných, zodpovedných, odhodlaných a dobrých mladých ľudí. Seniori budú odmenení za budovanie nášho štátu istotami, úctou a láskou. Pracujúci a lojálni občania, ktorí vytvárajú hodnoty, budú môcť rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, budú môcť zakladať rodiny a budú môcť žiť v bezpečí.

Moja voľba je jasná. Slovenské Hnutie Obrody je zárukou pokoja, stability, zodpovednosti, morálky, vzájomnej úcty a rozvoja nášho milovaného Slovenska.

Prevezmite zodpovednosť, prosím a voľte číslo 5.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin a kandidátka do NR SR.

————————–

Prečítajte si tiež: ROZHOVOR. Róbert Švec: Do politiky prinášame zdravý rozum a proslovenské postoje

————————–

Úspešný tím SHO v priestoroch RTVS.

 

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds