ZAKÁZANÉ VIDEO. Fakt alebo fikcia? SHO: Pozrite si video, ktoré Facebook cenzuroval

Priatelia, myslíte si, že Igor Matovič strávil sviatočný 1. máj v cigánskej alebo ak potrebujete, rómskej osade? Možno áno, veď väčšinu Slovákov odstavil od práce a to len preto, aby uspokojil chtíče sebcov vo vládnom zlepenci.

Pán Matovič, vy nám dávate za príklad cigánsku osadu. Nastavujete snáď modelovú situáciu, ako v budúcnosti budú žiť ľudia práce, ktorých zruinujete svojimi bláznivými opatreniami? Hrozí, že mnohí Slováci prídu o strechu nad hlavou, to chcete aby začali stavať chatrče a žili na skládkach spolu s potkanmi?

Mimochodom, nedávno bola odvysielaná reportáž o vyplácaní dávok v osadách. Preukázateľne dala poštárka osadníkovi na ruku niekoľko sto eur, a nebolo to málo. Pýtam sa, za čo? Video si môžete pozrieť TU. Prečo si osadník zaslúži viac peňazí ako otec, ktorý živí rodinu, ale kvôli odstávke nemôže pracovať, alebo ako matka na materskej? Vari si osadníci zaslúžia viac ako dôchodcovia, ktorí celý život vytvárali hodnoty?

Dámy a páni. SHO má účinné riešenie aj pre lenivých asociálov v osadách… Viac v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————-

Prečítajte si tiež: CENZÚRA! Facebook opäť úradoval. SHO: Blokujú nás? Mažú! Tak potom ideme správnou cestou

————————-

 

————————

Dodatok. Naša zásada: Kto nebude dlhodobo pracovať a vytvárať hodnoty, nebude jesť, bývať, svietiť, kúriť…

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds