Globálny pakt OSN o migrácii: Maďari, Poliaci a Estónci jasne a nahlas. A Slovensko opäť nepočuť

Maďarsko sa v týchto dňoch dohodlo s Poľskom a Estónskom o zriadení mechanizmu včasnej výstrahy proti Globálnemu paktu OSN o migrácii, ktorý týmto krajinám umožní, aby včas a koordinovane zasiahli proti každému migráciu presadzujúcemu návrhu. A je jedno či bude daný návrh z dielne OSN alebo EÚ.

Maďarsko tak učinilo po tom, čo sa opäť nechalo v týchto dňoch počuť, že OSN chce z paktu o migrácii urobiť všeobecne záväzný dokument, ktorý budú musieť rešpektovať všetky jej členské krajiny. Snahy o legalizáciu nelegálnej migrácie a import ďalších migrantov do Európy totiž stále pretrvávajú a Maďari si to veľmi dobre uvedomujú.

Ja sa však pýtam, kde je Slovensko? Prečo sa doposiaľ k takémuto niečomu nepripojilo? Či naši politici opäť len tíško vyčkávajú, aby náhodou pred bruselskými byrokratmi neboli vykreslení v zlom svetle a až po prípadnej masívnej kritike okolitých štátov a vlastného obyvateľstva sa pripoja aj k niečomu normálnemu? Lebo tak tomu doposiaľ bolo vždy a pri takmer všetkých dôležitých témach. Je však smutné, že opäť nie je náš hlas počuť. A to ani len tíško, nieto ešte nejako hlasnejšie.

Autor: Martin Bago

—————————

Prečítajte si tiež: Kiska: Mali by sme prijať zopár tisíc utečencov …

—————————

Lajčák a Kiska patria medzi tých, ktorí vášnivo podporujú zločineckú agendu multi-kulti.

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme:

V rokoch 2015 a 2016 sa naše hnutie aktívne podieľalo na organizovaní protestov proti povinným kvótam na prerozdeľovanie ilegálnych migrantov medzi členské štáty EÚ, ktoré nám chceli nanútiť byrokrati v Bruseli spolu s ich slovenskými prisluhovačmi. Reportáže z protestov si môžete pozrieť TU, TU, TU a TU.

Sme presvedčení, že budúcnosť našej vlasti nemožno stavať na postupnom odovzdávaní suverenity do rúk akéhokoľvek nadnárodného zoskupenia, ale na spolupráci s ostatnými európskymi národmi a štátmi na princípe rovného s rovným.

Odmietame všetky formy centralizácie Európskej únie a odovzdávanie národných kompetencií Bruselu.

Odmietame povinné kvóty na prerozdelenie vojnových utečencov, ako aj ilegálnych a ekonomických imigrantov. Slovensko si musí zachovať suverenitu pri rozhodovaní o azylovej politike.

Ak hovoríme o solidarite, v prvom rade by sa mala EÚ snažiť o to, aby sme sa s platmi a dôchodkami aspoň priblížili úrovni západných krajín.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds