Kiska schvaľuje obmedzovanie slobody slova: Regulácia Facebooku mi príde ako dobrý nápad

Daňový podvodník a údajný člen pozemkovej mafie Andrej Kiska sa v týchto dňoch zúčastnil konferencie Web Summit Lisabon, konferencie o technológiách budúcnosti vo svete, na ktorej okrem iného nezabudol pochváliť nemecký zákon NetzDG, ktorý v rámci regulácie „nenávisti na internete“ nariaďuje veľkým sociálnym sieťam bezodkladne, t. j. do 24 hodín, mazať „závadný“ obsah. Ak sa tak nestane, hrozí sociálnym sieťam pokuta až 50 miliónov eur.

A Kiska práve toto označil za správnu cestu a doslova povedal: „Nemecká prísna cesta regulácie sociálnej siete Facebook mi príde ako dobrý nápad! Pokiaľ by podobná legislatíva platila aj na Slovensku pomohla by obmedziť vplyv neonacistickej strany. Na Slovensku máme v parlamente neonacistickú stranu, ktorá využíva sociálne siete, vrátane Facebooku, k tomu, aby tam šírila nenávisť, strach a hoaxy. A práve prijatím podobnej legislatívy ako v Nemecku by sa vplyv tejto strany na mladých ľudí znížil. Všetci by sme si priali, aby veľké spoločnosti pochopili nutnosť regulovať obsah na svojich sociálnych sieťach. Ale pokiaľ sa to nestane, otvára sa priestor pre jednotlivé vlády, aby s novou reguláciou, s novým zákonom prišli sami!“

—————————–

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Šfefan Polačik: Nás neumlčíte

—————————–

Aj keď liberalizmus vo svete pomaly, ale isto upadá, u nás kvôli zotrvačným procesom bohužiaľ stále bujnie a ohrozuje slobodu a práva slovenských občanov garantované aj Ústavou SR! A samozrejme nejde o nenávistné komentáre, ale o komentáre týkajúce sa odmietania liberálnej agendy – migrácie, multikulturalizmu, LGBTI, gender ideológie atď. Nemecko pomaly, ale isto zavádza novodobú totalitu a Kiska nemeckej vláde za to otvorene tlieska a verejne vyhlasuje, že by podobné obmedzovanie slobody slova, cenzúru a totalitu by privítal aj na Slovensku.

A verte, že ak sa tento človek dostane do parlamentu, a nebodaj do vlády, bude podobné zákony navrhovať a presadzovať aj na Slovensku! Je to totiž biely kôň liberálnych elít a zapredanec najhrubšieho zrna! Veď už vo funkcii prezidenta bol v centrále Facebooku lobovať za tvrdšiu cenzúru a riešenie „extrémistických“ príspevkov.

Autor: Martin Bago

————————-

Prečítajte si tiež: Kiskovci to majú jednoducho v génoch. Brat Andreja Kisku je podozrivý z podvodu

————————-

Andrej Kiska pred svojou minulosťou neujde. Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds