Video. SHO k 17. novembru: Slováci! Do ulíc! Matka vlasť volá! Spoločne ich dáme dole!

Slovenské Hnutie Obrody podporuje občanov, ktorí plánujú 17. novembra v Bratislave, Košiciach a ďalších slovenských mestách vyjadriť nenásilnou formou nesúhlas s vládou Igora Matoviča.

Zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody osobnou účasťou podporia statočné Slovenky a Slovákov v Bratislave a Košiciach. Sme presvedčení, že každý odpor musí mať kultivovanú formu a preto odmietame akékoľvek prejavy násilia.

Prídeme podporiť zodpovedných ľudí v boji za právny štát a lepšiu budúcnosť nás všetkých, občanov Slovenskej republiky.

————————-

Prečítajte si tiež: Hádže preľaknutý Matovič spiatočku? SHO: Nenásilný odpor je cesta! Je to liek pre Slovensko

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds