SHO: Švédska vláda chce dokopať Švédov do zločineckej organizácie NATO. Róbert Švec reaguje…

Dámy a páni! Médiá informujú: Švédska vláda neplánuje zorganizovať referendum v prípade, ak sa tamojší parlament rozhodne podať žiadosť o vstup do Severoatlantickej aliancie, vyhlásila premiérka Magdalena Anderssonová. Podľa Anderssonovej nie je usporiadanie referenda týkajúceho sa vstupu do NATO dobrý nápad. Podrobnosti TU.

Konštatujem: Ďalšie bábky Západu, ktoré sa boja rozhodovania ľudí v celoštátnom referende. Slovník švédskej premiérky mi pripomína slovník zločinca Dzurindu TU, ktorý tiež odmietol referendum o vstupe Slovenska do NATO a dokopal náš štát do tejto zločineckej organizácie proti vôli Slovákov.

Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že sme za neutrálne a mierové Slovensko a v tejto otázke budeme v blízkej budúcnosti organizovať petíciu za vyhlásenie referenda za vystúpenie nášho štátu z NATO.

Nech ľud slovenský rozhoduje… My sa jeho hlasu nebojíme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Rožňava: Je toto normálne? Slovákom omrvinky a utečencom… To musí skončiť!

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds