Farská: Fico musí odísť. SHO: Karolínka. Aj politický dinosaurus Beblavý musí odísť

A začína ďalšia komédia! Kiskova mládež z iniciatívy Za slušné Slovensko sa rozhodla po zverejnení nahrávok Gorila v piatok vo viacerých mestách Slovenska opäť vyjsť do ulíc a zorganizovať protesty s názvom Za spravodlivé Slovensko, na ktorých bude žiadať odchod Roberta Fica.

Farská na margo nových protestov uviedla, že zhromaždenia sa rozhodli zorganizovať po zverejnení ďalších informácií z aplikácie Threema a nahrávok z kauzy Gorila. Odísť z funkcií by podľa nej okrem Fica mali aj prokurátori Dobroslav Trnka a Dušan Kováčik ako aj sudkyňa Monika Jankovská. Aj generálny prokurátor Jaromír Čižnár by mal podľa Farskej urýchlene konať alebo odstúpiť.

———————-

Prečítajte si tiež: Za slušné Slovensko. Sú to neslušní ľudia a falošní proroci

———————-

No povedzte nie je to úsmevné? Veď už je to neskutočne trápne a priehľadné. A čo tak milá Karolínka, keby z politiky konečne odišiel tvoj kamarát, s ktorým si bola navštíviť amerického vojnového jastraba Billa Kristola – politický dinosaurus a Gorila Beblavý, ktorý sedel vo vláde, počas ktorej sa Gorila realizovala? A čo keby z politiky konečne odišiel tvoj pán a najznámejší daňový, volebný a pozemkový „guru“ spod Tatier Kiska (ten je podozrivo ticho)? Či tie jeho podvody ti milá Karolínka už nevadia? Tie zámerne prehliadaš? A čo ďalší aktéri Gorily ako Dzurinda, Mikloš, Malchárek, Bubenníková, Rusko, či ďalší členovia SDKÚ, KDH, ANO a SMK, ktorí boli vtedy súčasťou vlády? Proti ním už dané protesty zamerané nie sú, pretože viacerí z nich tvorili alebo stále tvoria súčasnú opozíciu?

Milí slušáci, už ste s tými svojimi selektívnymi protestmi naozaj trápni. Je mi jasné, že robíte len čo musíte a že sa chce teraz do vedenia štátu dostať partička ľudí z okolia ESET-u, progresívcov a Kisku a preto robí všetko preto, aby sa tak aj udialo. A pre tento cieľ je dokonca ochotná okrem SMERu potopiť aj Pentu. No aspoň už vy nešaškujte na námestiach a nehrajte sa na spravodlivých, pretože už ste každému normálnemu človeku len na smiech! To, čo robíte a trepete totiž nie je hrdinstvo, za čo to vy pokladáte, ale úbohosť najväčšieho zrna a verte, že raz sa budete za to, že ste boli užitočnými idiotmi liberálnych síl v pozadí, hanbiť v kúte!

A ešte jedna perlička na koniec. Je skutočne komické sledovať, ako na protest proti Gorile, ktorej hlavným aktérom je Penta, vyzýva aj denník SME, ktorý vlastní tá istá Penta. To si nevie Penta urobiť poriadky aspoň medzi svojimi vlastnými.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Keď nemáš kožu na tvári. Alebo. Ako Gorila Beblavý proti Gorile protestovať bude

———————–

A čo tak milá Karolínka, keby z politiky konečne odišiel tvoj kamarát, politický dinosaurus a Gorila Beblavý, ktorý sedel vo vláde, počas ktorej sa Gorila realizovala? Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds