Video: Matovič plánuje zlikvidovať Slovensko. SHO: Stretneme sa v sobotu 11. júla pred Úradom vlády

Kupujú si moc, diplomy a teplé miestečka. Zapredali dôchodcov, pracujúcich ľudí, matky a otcov. Ohlupujú naše deti. Do dôležitých funkcií dosadzujú svoje milenky či homosexuálnych partnerov, takisto svojich bratov, spolužiakov ale hlavne nie odborníkov.

Sú strčení Amerike a EÚ v zadku. Bratríčkujú sa so šovinistami, ktorí neuznávajú slovenské štátne hranice. Pracujúcich Slovákov nazývajú štekajúcimi psami. Sú nekompetentní, nebezpeční, neprofesionálni, zapredaní, skorumpovaní a falošní. Sú to mafiáni, bábky oligarchov, plagiátori, zlodeji a podvodníci. Áno, reč je o Matovičovej vláde národnej zrady.

My v SHO si ctíme si každého pracujúceho a lojálneho občana našej vlasti, osudy našich ľudí nám ležia na srdci, ale zároveň každý z nás má svoj osud vo svojich rukách. Preto sa 11. júla opäť stretnú všetci odvážni Slováci v Bratislave na Námestí slobody a my túto manifestáciu odhodlania a zodpovednosti podporíme. Tak ako vždy doteraz, ale tentokrát ako predstavitelia politického hnutia, nielen ako nespokojní občania.

Organizátori pozvali všetkých politikov, pretože nastal čas konfrontácie a pravdy. Príďte sa opýtať predsedu SHO Róberta Šveca na naše postoje, názory a riešenia. Príďte Matovičovej vláde…  Viac sa dozviete v zdieľanom videu.

————————

Prečítajte si tiež: Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds