Katarína Boková: Hrajú Kotleba a Mazurek rovnakú podvodnú hru ako Pellegrini a Fico?

V utorok 19. januára ohlásili predstavitelia ĽSNS Mazurek, Uhrík a Ďurica svoj odchod z predsedníctva strany, pretože došlo k zmene stanov a o týchto neboli informovaní. Podľa ich slov bude rozhodovanie o fungovaní strany v rukách jej vodcu Mariána Kotlebu.

Praktiky, ktoré kritizovali u Matoviča, dobehli aj ich. Otázkou zostáva, prečo by delegáti snemu strany hlasovali proti svojim miláčikom, vari nevedeli v akej chvíli dvíhajú ruky a odovzdávajú všetky kompetencie do rúk predsedu? Alebo boli zneužití na špinavú hru a neboli podrobne informovaní o predmete hlasovania?

Prístup Mariána Kotlebu k členom strany je verejne známy, nestrpí konfrontáciu, nedokáže diskutovať a neprijíma názory od členov, ktorí sú inteligentnejší a rozhľadenejší ako on sám. Preto mnoho členov, oblastných predsedov opustilo rady strany a došlo k reorganizácii, ktorá narobila zlú krv. Statusy niektorých odídencov sú zverejnené na sociálnych sieťach. Niektorí skalní vidia súvislosti s rozkolom v Slovenskej pospolitosti, ktorej Kotleba tiež šéfoval.

Možno však predsedovi ĽSNS krivdím a chce svoju stranu ochrániť. Možno došlo medzi ním a ostatnými predstaviteľmi strany k tichej dohode a začínajú budovať druhú vlajkovú loď. Je totižto verejne známe, že prokurátor Honz túži Kotlebovu ĽSNS rozpustiť a všetkých by ich najradšej pozatváral. Preto majú zelení v zálohe stranu ĽS Pevnosť Slovensko, pod hlavičkou ktorej už niektorí členovia kandidovali v komunálnych voľbách. Budú mútiť mediálne vody a vytvoria podvodný projekt po vzore Smeru a Hlasu?

————————-

Prečítajte si tiež: Je Kotleba zradca, lebo už nechce vystúpiť z EÚ? Podľa jeho vlastnej logiky, áno!

————————-

Myslieť si môžeme, čo chceme. Kotleba má toho na rováši viac ako dosť TU a možno si povedal, že beztrestnosť mu stojí za zradu svojich bratov v boji a za zlaté dukáty, ktoré on má veľmi rád.

Ako bývala aktívna členka ĽSNS nie som prekvapená z týchto udalostí. Práve kvôli veľmi zlej komunikácii od predsedu smerom k oblastným predsedom a členom som vystúpila z radov zelených. Mnoho ľudí verilo úprimnosti a sile slov Kotlebu. Mnohí sme ho ale včas prekukli a so všetkou cťou sme sa vzdali členstva v neúprimnom projekte.

Po odchode z ĽSNS na jar 2019 sme s odídencami spoznali Slovenské Hnutie Obrody a predsedu Róberta Šveca. Človek otvorený všetkým nápadom a podnetom, pripravený diskutovať kedykoľvek a s kýmkoľvek, úprimný a hrdý. Priateľský, inteligentný a vo svojej podstate pokorný. To sú vlastnosti, ktoré ma presvedčili, že moja snaha byť súčasťou niečoho čistého a prosperujúceho má zmysel.

SHO je hodnotný vlastenecký subjekt, ktorý ma na zreteli záujmy Slovenska a Slovákov. Bez škandálov, mafiánskych prepojení a oligarchov, bez poskokov od Černáka,  úplatkov od politických konkurentov. Slovenské Hnutie Obrody je hnutie, v ktorom členovia nemajú dôvod pochybovať o úprimných krokoch predsedníctva a samotného predsedu. Sme tím a každý jeden člen má možnosť prispieť svojimi aktivitami, postrehmi a skúsenosťami k dokonalému chodu a rozvoju hnutia.

SHO si vybralo cestu tŕnistú, ale s jasným cieľom. Vy všetci, ktorí máte v srdci našu otčinu, a s hrdosťou vzhliadate k nášmu dvojkrížu, a ctíte si našich velikánov, u nás máte dvere otvorené. Sme zárukou férovosti.

Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Katarína Boková: Porazíme Matoviča! Ale spoločne, Slováci! Len smelo!

————————

SHO je hodnotný vlastenecký subjekt, ktorý ma na zreteli záujmy Slovenska a Slovákov.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds