Lajčák: Chcem americkú armádu na Slovensku. SHO: Budeme vás súdiť za vlastizradu

Minister zahraničných vecí v demisii Lajčák opäť tajne rokuje s Američanmi o vojenských základniach USA na našom území (zmluva DCA), ktorých zriadenie väčšina Slovákov odmieta! A činí tak napriek faktu, že sám Trump dané projekty na jeseň zrušil a peniaze z nich presunul na výstavbu plota na americko-mexickej hranici.

Dovtedy Lajčák uzatvorenie vazalskej zmluvy DCA argumentoval tým, že táto zmluva je nevyhnutnou podmienkou na to, aby mohlo Slovensko využiť tzv. „finančnú pomoc“ od USA vo výške 105 miliónov dolárov určenú na vybudovanie amerických základní na našom území. No keď celá tato fraška menom „finančná pomoc USA“ padla, ľudia si mysleli, že skončili aj snahy Lajčáka o zriadenie amerických vojenských základní na Slovensku.

————————

Prečítajte si tiež: Naše hnutie vždy jasne a presne komunikuje svoje postoje. A nielen na internete a sociálnych sietiach. Sme aj na námestiach a v uliciach slovenských miest. Tak, ako aj začiatkom apríla, kedy sme pred budovou ministerstva zahraničných vecí jasne povedali Lajčákovi, čo si o ňom myslíme. Článok si môžete prečítať TU.

————————

No opak je pravdou a v posledných dňoch sa opäť dozvedáme, že 20. – 22. októbra došlo opäť k rokovaniam Lajčáka s americkým ministrom zahraničia, na ktorom dokonca z našej strany opäť padlo, že je potrebné pripraviť ďalšie kolo rokovaní na expertnej úrovni medzi USA a SR o zmluve DCA s cieľom udržať komunikáciu s americkou stranou o tejto dohode. Lajčák ako minister v demisii teda krátko pred parlamentnými voľbami sám od seba vedome ponúka cudziemu štátu opätovné zahájenie rokovaní o dlhodobom rozmiestnení amerických vojsk na našom území. A činí tak nielen bez súhlasu verejnosti či parlamentu, ale aj bez akéhokoľvek vecného dôvodu, pretože financie určené na daný projekt Trump presunul na výstavbu hraničného múru!

Takto priatelia teda vyzerá absolútny zapredanec, ktorý je schopný všetkého a ktorý si v našom štáte v podstate robí čo chce! A to je skutočne neuveriteľné, pretože to evokuje dojem, že tento zradca má väčšiu moc ako parlament či vláda, ktorej je súčasťou! A to je absolútne nemysliteľné! No všetko je len do času a na každého zapredanca skôr či neskôr príde.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Švec: Obnovíme vojenské súdy. Lajčáka a jeho komplicov budeme súdiť za vlastizradu

———————–

Všetko je len do času a na každého zapredanca skôr či neskôr príde. Aj na Lajčáka a jeho komplicov. Zdroj fotky: Internet. Fotka: Ilustračná

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds