Video. SHO: Dajte šancu normálnym ľuďom. Pretože extrém je extrém. Či je zelený alebo liberálny

Dámy a páni. Medzi Slovákmi vznikol dojem, že sa musia vo voľbách rozhodnúť medzi dvoma extrémami. To ale nie je pravda. Parlamentné voľby nemôžu byť o voľbe “menšieho” zla. Vôbec to nie je o voľbe medzi liberálmi a zeleným. Oba extrémy sú však škodlivé pre Slovensko!

Nám v Slovenskom Hnutí Obrody záleží na osude Slovenskej republiky, prichádzame po rokoch tvrdej práce z občianskeho sektora na politickú scénu ako rozumná alternatíva. Hoci máme za sebou množstvo práce, aktivít a projektov, na politickej scéne sme nepopísaný list. Prinášame nielen sľuby, ale reálne riešenia a pozitívne vlastenectvo, ktoré pramení z lásky k vlasti a národu, nie z nenávisti k ostatným národom.

Slováci, v nasledujúcich voľbách môžete dať šancu normálnym ľuďom, bez škandálov, či extrémistických prejavov. Taký je náš tím. Tím Slovenského Hnutia Obrody. Konštatuje Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: Čo sa stane ak moc v našom štáte prevezmú liberáli? SHO: Budíček, Slováci

————————

Viac v zdieľanom videu:

 

————————-

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO: neexistuje prepadnutý hlas. Existuje iba prepadnutá možnosť voliť slobodne

————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds