Liberálom sa plnia sny: Migrant, ktorý našiel útočisko v Európe, vyzýva na vraždenie bielych

Aj takto vyzerá to multi-kulti obohatenie Európy! Africký raper Jesse Ekene Nweke Conable, ktorý našiel svoje útočisko vo Švédsku, vyzýva v tejto severskej krajine vo svojich skladbách a na sociálnych sieťach Afričanov na vraždenie bielych a následne zotročenie bielej rasy. Problémom okrem jeho vyjadrením však je hlavne to, že ho sledujú tisíce ľudí po celej Európe. Napríklad na svojom účte na Youtube má vyše 280-tisíc sledovateľov.

Ja sa však pýtam, kde sú teraz úrady? Kde je polícia a bezpečnostné zložky? A kde sú teraz aj cenzori z Facebooku či Youtube, ktorí slušných užívateľov za údajné „porušovanie noriem komunity“ neustále blokujú? Prečo teraz nezasiahli a vyjadrenie tohto pomätenca neoznačili ako nenávistný prejav a nezmazali? Respektívne ho hneď za to nezablokovali? Alebo migranti ako vyvolená kasta a nástroj slúžiaci na preformátovávanie Európy môžu všetko?

Sociálni inžinieri z nadnárodných skupín to vymysleli geniálne. Naimportovať migrantov do európskych krajín a vyvolať v nich občianske nepokoje, čím dôjde k rozpadu štátu, národa a spoločnosti ako takej a k následnému vytvoreniu jednej európskej rasy. Je však len na nás ako ďaleko necháme tento zvrátený chorý plán zájsť a či naozaj dovolíme, aby nám pár chorých indivíduí zlikvidovalo stáročia budovaný štát, národ a celkovo európsku civilizáciu.

Autor: Martin Bago

Myšlienky, ktoré migrant verejne prezentuje si môžete vypočuť a prečítať TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Kiska: Mali by sme prijať zopár tisíc utečencov. Náš odkaz Kiskovi: Začnite u seba doma

————————-

Aj liberáli na Slovensku nekriticky velebia multi-kulti obohatenie Európy.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds