Noviny Právo Národa: Ľudia SHO budú s vami opäť diskutovať. Tentokrát v štúdiu rádia…

Dámy a páni! Aj vo štvrtok 28. apríla od 16:00 hod. budete môcť počuť ľudí Slovenského Hnutia Obrody.

Tentokrát s vami budeme diskutovať v štúdia rádia Slobodný Vysielač o neduhoch spoločenských a aj o originálnych riešeniach, ktoré ponúka Slovenské Hnutie Obrody.

Na vaše otázky sa tešia Katarína Boková, Pavol Poprocký a aj Anton Ančic, náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske aj o tom, či Slovákom hrozí hladomor, či sa slovenské deti budú učiť pri sviečkach a či budeme cestovať po Slovensku a do zahraničia na bicykloch.

Reláciu si budete môcť vypočuť naživo TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Vládni a aj bruselskí zločinci sa dohodli na ešte tvrdšej cenzúre a popieraní…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds