Noviny Právo Národa: Stanovisko SHO k budúcnosti nášho štátu pokiaľ ide o vojenské zoskupenia

Dámy a páni. Poslednú dobu čítam a počúvam, že veľká časť Slovákov bude voliť politické subjekty aj podľa toho, aký je ich postoj k zotrvaniu Slovenskej republiky v EÚ, NATO, eurozóne…

Za Slovenské Hnutie Obrody opäť jasne a priamo…

Naše hnutie, ešte ako občianske združenie, konkrétne od roku 2015 nahlas komunikuje TU, že budúcnosť nášho štátu slovenského nie je v zločineckom pakte NATO. Na tento náš postoj sme nadviazali aj ako politické hnutie, pretože jasne a nahlas tvrdíme, že chceme Slovensko neutrálne, v duchu myšlienky: Západ? Východ? Neutralita!

Slovenky a Slováci, jasnejšie sa to už napísať ani nedá. Naša orientácia je proslovenská. Ale opýtajte sa akože parlamentnej opozície okolo Fica a odídencov od Fica okolo Pellegriniho, aká je ich politická orientácia, pokiaľ ide o NATO. A zistíte, že Fico, Blaha, Kaliňák, Pellegrini… nie sú žiadna nádej, alternatíva a tobôž nie záchrana pre Slovensko, a že sú chápadlami tej istej hodnotovej mafie – liberálnej demokracie TU.

Áno, ich orientácia je euroatlantická. No, fuj! A pokiaľ ide o postoj SHO k EÚ, eurozóne… Týmto témam sa budem venovať vo svojich ďalších mediálnych výstupoch.

Takže, dámy a páni, máte koho podporovať a voliť, ale súčasná akože parlamentná opozícia, ktorá dlhodobo kolaboruje s vládnymi zločincami to určite nie je! Dôkazy sú nezvratné a jasné TU.

Dámy a páni! Vykašlite sa na teóriu menšieho zla a prepadnutého hlasu, a rozhodujte sa ako rozumní a zodpovední ľudia.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec ostro zaútočil na správcu kolónie Hegera kvôli jeho…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds