Podporte aktivity SHO: Pracujeme pre Slovensko každý deň. Už 16. rok. A sme na to hrdí

Slovenky, Slováci, občania Slovenskej republiky. Po 15 rokoch aktivít v občianskom združení, sme sa rozhodli založiť politické hnutie, aby sme mohli plnohodnotne hájiť záujmy Slovenska a všetkých lojálnych občanov našej vlasti v pozíciách volených zástupcov.

Vďaka odhodlaniu a vašej podpore máme to, čo nemá na Slovensku nikto. Politický subjekt, ktorý spája normálnych vlastencov. Zodpovedne budujeme značku SHO už 16. rok a budeme v tom aj naďalej pokračovať.

Nie sme potomkovia privatizérov, nemáme firmy, ktoré zarábajú na štátnych zákazkách. Sme obyčajní pracujúci ľudia, ktorí svoj voľný čas venujú vám. Obyčajní ľudia v pravom zmysle slova, nie ako tí „obyčajní“ milionári v parlamente.

Nie je to jednoduché, ale bojujeme. Nikdy sme sa nenechali a ani sa nenecháme kúpiť žiadnym oligarchom, ani žiadnou finančnou skupinou. Sme tu pre vás, nie pre zlodejov! Naše vlastné prostriedky sú obmedzené a preto sa obraciame na vás, zodpovedných občanov, ktorí môžu aj ľubovoľným finančným príspevkom podporiť naše spoločné snaženie.

Budeme vďační za každé 1 euro. Pretože to, čo robíme, robíme pre vás a pre ďalšie generácie Slovákov. Svoj príspevok môžete poukázať na účet politického hnutia Slovenské Hnutie Obrody: SK6102000000004155239356 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar.

Ďakujeme, Slováci.

—————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k registrácii nášho politického hnutia: Slovensko potrebuje štátnikov

—————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds